Funkcje KGWSchemat działania KGWPodstawy prawne KGWBezpieczeństwo i niezawodnośćBranżowe rejestry informacji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dopisać dłużników? Masz kłopot z obsługą systemu? Kliknij i podaj swój telefon. Oddzwoni do Ciebie nasz Specjalista.

więcej

BEZPŁATNE SPRAWDZANIE KONTRAHENTA

Aby poprawnie dokonać weryfikacji kontrahenta należy wprowadzić właściwy NIP wyszukiwanego podmiotu.

WYSZUKIWARKA

FORMULARZ

Subskrypcja Newslettera EGF

więcej

Ułatwiamy życie i pracę wierzycielom

Upublicznienie długu drogą do odzyskania pieniędzy.

Mamy wyniki

Skuteczność windykacyjna rejestru KGW sięga 74.09%. Oznacza to, że prawie co 4 dłużnik dokonał spłaty należności w stosunku do Klientów KGW. Wynik ten jest możliwy dzięki temu, że KGW to największy w Polsce system sprzedaży wierzytelności, połączony z możliwością wymiany informacji. Dopisanie dłużnika jest bezpłatne i sprawia, że dostęp do tych informacji ma każdy, kto dokona weryfikacji kontrahenta przy pomocy jednego z oferowanych przez KGW sposobów sprawdzania.

Dłużnicy płacą, bo wiedzą kto korzysta z KGW

Użytkownikami  rejestru KGW są: firmy leasingowe, banki, operatorzy telekomunikacyjni, firmy transportowe i spedycyjne, instytucje dostarczające media oraz wiele innych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Wystawienie wierzytelności na sprzedaż w KGW może uniemożliwić np. otrzymanie kredytu lub uzyskanie leasingu, a przede wszystkim negatywnie wpłynąć na wiarygodność finansową firmy dłużnika.

Dlatego wielu dłużników decyduje się na spłatę zadłużenia natychmiast po otrzymaniu POWIADOMIENIA o dopisaniu do systemu.