Funkcje KGWSchemat działania KGWPodstawy prawne KGWBezpieczeństwo i niezawodnośćBranżowe rejestry informacji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dopisać dłużników? Masz kłopot z obsługą systemu? Kliknij i podaj swój telefon. Oddzwoni do Ciebie nasz Specjalista.

więcej

BEZPŁATNE SPRAWDZANIE KONTRAHENTA

Aby poprawnie dokonać weryfikacji kontrahenta należy wprowadzić właściwy NIP wyszukiwanego podmiotu.

WYSZUKIWARKA

FORMULARZ

Subskrypcja Newslettera EGF

więcej

Ułatwiamy życie i pracę wierzycielom

Nie trzymaj długów w biurze
Bo nikt ich nie zobaczy
Sprzedaj je na Giełdzie,
Każdy wie, co to znaczy.

Przysłowie biznesowe

Nowoczesna sprzedaż i windykacja długów

KGW to nowoczesny rejestr informacji gospodarczych z opcją sprzedaży długów. Setki przedsiębiorców korzystają z niego do codziennej walki z dłużnikami. System KGW oparty jest na zasadzie upublicznienia ofert sprzedaży wierzytelności oraz pośrednictwie w handlu wierzytelnościami. Dzięki otwartej formule dane dłużników są udostępnione użytkownikom Internetu  oraz telefonii komórkowej.
KGW może być wykorzystane do:

Współpraca z inwestorem

Europejska Grupa Finansowa, która jest administratorem systemu KGW, współpracuje z jedną z największych na świecie firm inwestycyjnych Garnet International Advisors, LLC. Firma ta jest zainteresowana pozyskiwaniem informacji pozwalających na zakup portfeli wierzytelności. Oznacza to, że wystawienie wierzytelności na sprzedaż w KGW staje się realną szansą na odzyskanie części lub nawet całości pieniędzy poprzez sprzedanie wierzytelności. System gwarantuje pełną anonimowość sprzedającego i kupującego. Komunikacja między nimi odbywa się za pomocą systemowej poczty elektronicznej.

Najstarsza i wszechstronna

Krajowa Giełda Wierzytelności to największy tego typu system w Polsce. Dzięki historii sięgającej 2001 roku możemy śmiało twierdzić, że na naszym rynku nie ma równie sprawdzonego w działaniu i posiadającego tak duże doświadczenie narzędzia.

Zaletą KGW jest wszechstronność. Rozpoczynając współpracę każdy użytkownik otrzymuje nowoczesne, interaktywne narzędzie prewencyjne i mediacyjne wyposażone w szeroki wachlarz funkcji i korzyści. Dzięki temu można skutecznie organizować bezpieczne i efektywne działania finansowe w przedsiębiorstwie.

Zobacz jak ułatwiamy życie wierzycielom!

więcej