Funkcje KGWSchemat działania KGWPodstawy prawne KGWBezpieczeństwo i niezawodnośćBranżowe rejestry informacji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dopisać dłużników? Masz kłopot z obsługą systemu? Kliknij i podaj swój telefon. Oddzwoni do Ciebie nasz Specjalista.

więcej

BEZPŁATNE SPRAWDZANIE KONTRAHENTA

Aby poprawnie dokonać weryfikacji kontrahenta należy wprowadzić właściwy NIP wyszukiwanego podmiotu.

WYSZUKIWARKA

FORMULARZ

Subskrypcja Newslettera EGF

więcej

Ułatwiamy życie i pracę wierzycielom

Na czym polega nasza oferta specjalna?

Proponujemy przygotowanie dla Państwa dedykowanego, branżowego rejestru informacji gospodarczych. System ten pozwoli przedsiębiorstwom pracującym na jednym rynku na wspólne dbanie o bezpieczeństwo obrotu gospodarczego.

Mamy już doświadczenie

Korzystając z doświadczeń, które zdobyliśmy podczas budowy platformy Krajowej Giełdy Wierzytelności stworzyliśmy jeden z pierwszych w Polsce systemów, które pozwalają na wymianę informacji gospodarczych pomiędzy różnymi firmami z tej samej branży.
Tak powstał funkcjonujący z powodzeniem Krajowy Rejestr Dłużników Leasingowych. Dzięki temu narzędziu firmy leasingowe mogą dodatkowo weryfikować swoich Klientów pod kątem ich wiarygodności w dotychczasowym korzystaniu z usług leasingu.

Jakie są cele istnienia rejestru?

Celem tworzenia tego typy systemów jest umożliwienie wymiany informacji różnym, często konkurencyjnym firmom, które pozawalają na poprawę jakości umów, minimalizację ryzyka zawieranych transakcji, czy oszczędności wynikające z prowadzenia tylko bezpiecznych finansowo interesów.

Jeśli uważacie Państwo, że również Wasza branża potrzebuje tego typu systemu, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje współpracy. Możemy także dla Was przygotować podobne narzędzie.

Zapraszamy!

Jeśli interesuje Państwa oferta i szczegóły działania Krajowego Rejestru Dłużników Leasingowych zapraszamy do przeczytania materiałów na temat tego systemu.

więcej